Renault Başarı Hikayesi

Renault Başarı Hikayesi

MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., 10 Ocak 1968 tarihinde OYAK Grup şirketi olarak kurulmuş ve ilk Renault marka otomobili 1971 tarihinde Türk tüketicisine sunmuştur. MAİS, Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Genel Distribütörü’dür. Sermayesinin %51'i OYAK Grubuna, %49’u Renault S.A.'ya aittir. MAİS, Türkiye’de binek otomobil, hafif ticari araç ve yedek parça satışı ile satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine araç ve yedek parça satışı yapmaktadır. Türkiye genelinde 4 şubesi (İstanbul - Boğaziçi, Ankara, İzmir ve Bursa), 73 yetkili satıcısı bulunan MAİS, Türkiye genelinde 129 noktada satış ve 178 noktada satış sonrası hizmeti vermektedir.

MAİS Türkiye'nin en büyük otomobil satış ve satış sonrası teşkilatlarından biridir. Türk pazarında satılan binek otomobil ve hafif ticari araçların ithalatını da gerçekleştiren MAİS, bunlarla ilgili her türlü yedek parça, servis güvencesi ve garanti hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır.

Mobility Projesi çatısı altında Renault Mais, DEsistem, Microsoft ile beraber sahada yapılan canlı testler sonucunda DEsistem’in Mobility Client Solution çözümü tercih edilmiştir. Ürün olarak ise Dell Kurumsal Tablet ürünü tercih edilmiştir. DEsistem olarak Mobility Client Solution yaklaşımı müşterilerimize ucdan uca çözüm sağlamaktır. DEsistem olarak buna benzer başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz.

  • GEREKSİNİM


  • BİLEŞENLER


  • FAYDA