Bütünleşik Güvenlik ve Ağ Çözümleri

Gerçekten Düşündüğünüz Kadar Güvende Misiniz?

Güvenlik ve Ağ

Günümüz koşullarında küçük, orta, büyük, global ölçekli kurumların bilişim altyapılarında yaşanan operasyonel ve yönetsel sorunların gün geçtikçe arttığı gözlemlenmektedir. Bilişim alanında nitelikli insan kaynağının zor bulunması, kurumların tabii olduğu yönetmelikler , mevzuatlar, denetimler, uyum çerçeveleri gibi hususlardan ötürü farklı bir çok noktada faaliyet gösteren teknoloji markalarının çözümlerinin aynı anda bilişim altyapılarında uyum ve istikrar içerisinde çalışabilmesi, bilişim alanında çalışan insan kaynağının en büyük sorunu haline gelmiş durumdadır.

DESistem kurumların ‘Bütünsel Güvenlik ve Ağ Teknolojileri’ alanlarında yapacakları proje yatırımlarına yön veren, güvenilir danışmanlık kimliği ile süreçleri kurumlardaki ilgili iş birimleri ile etkin bir şekilde yönetilmesini hedeflemektedir.

Süreçleri hali hazırda çalıştığımız güçlü iş ortaklarımızın çözümleri , alanlarında uzman kendi bünyemizde çalışan teknik hizmetler biriminde yer alan kıdemli mühendislik ekibimiz, satış öncesi süreç danışmanlığı veren mühendislik ekibimiz ve kurumların bilişim alanlarındaki tüm isteklerine tarafsız çözüm üretebilen çok deneyimli , yetkin satış ekibi kadromuz ile desteklemekteyiz.

Bütünleşik Güvenlik ve Ağ Teknolojileri iş birimi olarak kurumların bilişim altyapılarında faaliyet gösterdikleri teknoloji başlıklarına göre sınıflandırmaktayız ;

  1. Son Kullanıcı ve Sistem Güvenliği (Endpoint Security)
  2. Ağ Yapılandırması ve Güvenliği (Network Security)
  3. Uygulama ve Yazılım Güvenliği (Application Security)
  4. Bulut Teknolojileri Güvenliği (Cloud Security)
  5. Veri Güvenliği ( Data Security)
  6. Siber Güvenlik ve Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri (Cyber Security and Assessment)

DESistem olarak ‘Bütünleşik Güvenlik ve Ağ Teknolojileri’ kapsamında vermiş olduğumuz teknolojik çözüm başlıkları , lokal kurulum ve bakım , danışmanlık ve yönetebilir servis hizmetlerimiz;